My Caprice

caprice

Media o nas... Caprice x Mizzle.pl

Media o nas... Caprice x Mizzle.pl

"Caprice to polska marka słynąca z bardzo kobiecej i bardzo seksownej bielizny. Wszystkie cudeńka, które zobaczycie poniżej powstają z wysokogatunkowych tkanin w rodzinnych manufakturach w Łodzi. Co istotne – są szyte ręcznie. Tak więc mamy do czynienia z niezwykle wysoką jakością (nieporównywalną do sieciówek) w niezłej cenie."

Tak o naszej marce piszą redaktorzy portalu Mizzle.pl!

Przeczytaj więcej
Anna Maria Swim - artykuł w elle.pl

Anna Maria Swim - artykuł w elle.pl

Anna Maria Olbrycht w strojach kąpielowych Caprice.

Przeczytaj więcej http://www.elle.pl/moda/artyku...

Przeczytaj więcej
(Nie)dyskretny urok koronki

(Nie)dyskretny urok koronki

Odkąd czołowa "it girl" zza oceanu, Kendall Jenner pojawiła się  w koronkowym biustonoszu założonym na zwykły biały t-shirt stało się jasne, że bieliźniane reguły gry zostały zmienione. Później przyszedł czas na piżamowe komplety i sukienki przypominające koszule nocne. Wszystko, co do tej pory było zarezerwowane dla sypialnianych przestrzeni, dumnie wyszło na ulice. Jak zatem odnaleźć się w nowym, odważnym świecie mody, żeby nie popełnić faux pas?

Przeczytaj więcej
Czego nie widać?

Czego nie widać?

Wiele lat temu usłyszałam od znajomego fotografa zdanie, które pobrzmiewa mi w głowie do dziś przy najróżniejszych okazjach. Wypowiadał się na temat portretów kobiet. I tego, jak ogromna jest różnica, gdy modelka ma na nogach eleganckie szpilki, a gdy stoi w znoszonych butach. Nie ma ich w kadrze, a jednak w pierwszym przypadku z portretowanej twarzy zawsze biła pewność siebie, podczas gdy w drugim już niekoniecznie. Zmieniało się wszystko, ułożenie ciała, cala postawa oraz – oczywiście – nastawienie. Podobne słowa padły z ust pewnej stylistki przy zupełnie innej okazji. Nie mówiła jednak o butach, a o bieliźnie. I bynajmniej nie miała na myśli sesji rozbieranych.

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma 0.00 PLN