My Caprice

bielizna

Biustonosz nie gryzie, czyli krótki przewodnik dla facetów po sklepach z damską bielizną.

Biustonosz nie gryzie, czyli krótki przewodnik dla facetów po sklepach z damską bielizną.

Walentynki, urodziny, rocznice - okazji do obdarowywania nie brakuje.
Obok biżuterii i perfum, bielizna jest jednym z najchętniej otrzymywanych przez kobiety prezentem. Prawda jest jednak taka, że taki podarunek może być nieco problematyczny, zwłaszcza dla panów.

Przeczytaj więcej
(Nie)dyskretny urok koronki

(Nie)dyskretny urok koronki

Odkąd czołowa "it girl" zza oceanu, Kendall Jenner pojawiła się  w koronkowym biustonoszu założonym na zwykły biały t-shirt stało się jasne, że bieliźniane reguły gry zostały zmienione. Później przyszedł czas na piżamowe komplety i sukienki przypominające koszule nocne. Wszystko, co do tej pory było zarezerwowane dla sypialnianych przestrzeni, dumnie wyszło na ulice. Jak zatem odnaleźć się w nowym, odważnym świecie mody, żeby nie popełnić faux pas?

Przeczytaj więcej
Czego nie widać?

Czego nie widać?

Wiele lat temu usłyszałam od znajomego fotografa zdanie, które pobrzmiewa mi w głowie do dziś przy najróżniejszych okazjach. Wypowiadał się na temat portretów kobiet. I tego, jak ogromna jest różnica, gdy modelka ma na nogach eleganckie szpilki, a gdy stoi w znoszonych butach. Nie ma ich w kadrze, a jednak w pierwszym przypadku z portretowanej twarzy zawsze biła pewność siebie, podczas gdy w drugim już niekoniecznie. Zmieniało się wszystko, ułożenie ciała, cala postawa oraz – oczywiście – nastawienie. Podobne słowa padły z ust pewnej stylistki przy zupełnie innej okazji. Nie mówiła jednak o butach, a o bieliźnie. I bynajmniej nie miała na myśli sesji rozbieranych.

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma 0.00 PLN